7 października 2017 RÓŻANIEC DO GRANIC w Okocimiu

Udział mieszkańców w prowadzonej 7 października 2017 r. w Święto Matki Bożej Różańcowej, przez Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Okocimiu, modlitwy różańcowej „Różaniec do Granic” przerósł oczekiwania Akcji. Nasz piękny Kościół zgromadził licznie parafian na wspólnej modlitwie, podczas której polecaliśmy intencję pokoju dla Polski i całego Świata.

Siostra Łucja z Fatimy mówiła: „Różaniec jest najpotężniejszą bronią, jaką możemy się bronić na polu walki…” dlatego pamiętajmy zawsze o tej pięknej modlitwie, aby Różaniec był modlitwą, która zawsze będzie towarzyszyła naszemu życiu, niech będzie modlitwą naszego serca… Niech będzie syntezą naszej wiary, podporą naszej nadziei i żarem naszej miłości. Mieszkańcy Okocimia swoim udziałem potwierdzili, iż różaniec jest dla nich taką modlitwą. Członkowie Akacji Katolickiej składają podziękowania Proboszczowi Ks. dr Wiesławowi Pieji za pomoc i wsparcie oraz wszystkim ,którzy włączyli się do wspólnej modlitwy.

Elżbieta Kania
Prezes Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w Okocimiu