Rozstrzygnięcie fatimskiego konkursu w Szczawnicy

Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Szczawnicy był inicjatorem konkursu plastycznego poświęconego stuleciu objawień fatimskich. Wzięły w nim udział dzieci z miejscowych przedszkoli i szkól podstawowych oraz młodzież z klas gimnazjalnych i ze szkoły zawodowej. Piękne prace wykonali też dorośli, podopieczni Ośrodka Terapii Zajęciowej „Perła”.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 31 października, tuż przed rozpoczęciem korowodu świętych.

Nagrodzone prace można oglądać w Pijalni Wód Mineralnych przy Placu Dietla od 4 XI do 17 XII. Otwarcia wystawy dokonali: ks. proboszcz Tomasz Kudroń, prezes POAK Aleksander Majerczak oraz Agnieszka Żarska –  przedstawicielka firmy Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica.