„W akcji na co dzień” – audycja Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej na antenie RDN Małopolska

W akcji na co dzień audycja Akcji Katolickiej diecezji tarnowskiej w radiu RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Audycje są emitowanie w każdą III Niedziele miesiąca w godz. od 16.30 do 17.15. Zapraszamy do wysłuchania audycji Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej.

„W akcji na co dzień” – Audycja AK 17.12.2017
W audycji zawarte są następujące informacje:
1) Uroczystość Chrystusa Króla, która miała miejsce w katedrze tarnowskiej 26 listopada.
2) Stanowisko Akcji Katolickiej wobec ataków na Marsz Niepodległości.
3) Życzenia Księdza Doktora Jana Bartoszka z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
4) Odwiedziny w Barcicach – Parafialny Oddział Akcji Katolickiej obchodzi 20-lecie powstania.
5) Zaproszenie do udziału w Orszaku Trzech Króli, który przygotowuje i organizuje Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Parafii Świętego Antoniego Padewskiego w Gołkowicach.
Zapraszamy do wysłuchania audycji
„W akcji na co dzień” – Audycja AK 17.12.2017