Opłatek AK w Szczepanowicach dla seniorów

Tegoroczne 21 spotkanie opłatkowe Akcji Katolickiej w Szczepanowicach dla osób starszych i samotnych w parafii odbyło się 6 stycznia 2018 roku w Święto Trzech Króli, w Szkole Podstawowej w Szczepanowicach. Spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą w kościele parafialnym pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o godz. 13.00. Po wspólnej modlitwie i poświęceniu opłatków odbyło się wzajemne składanie życzeń. Po posiłku przygotowanym przez członków POAK przyszedł jak zwykle czas na śpiew naszych pięknych kolęd. Serdeczna atmosfera tego spotkania opłatkowego pozwalała choć na chwilę zapomnieć o trudach i dolegliwościach związanych z wiekiem czego wyrazem były radosne twarze i uśmiech seniorów. Wszystkim którzy wzięli udział w opłatku serdecznie dziękujemy.

Robert Rybak