DROGA KRZYŻOWA AKCJI KATOLICKIEJ W SZCZEPANOWICACH

„Dlaczego Krzyż, uśmiech, rana głęboka? Widzisz to takie proste kiedy się kocha” – Ks. Jan Twardowski

W ramach przygotowania do Świąt Wielkanocnych w piątek 23 marca 2018 roku, Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Szczepanowicach zorganizował nabożeństwo Drogi Krzyżowej po ulicach naszej parafii Szczepanowice. Drogę Krzyżową rozpoczęliśmy w kościele parafialnym o godz. 16.15, skąd grupa członków AK, innych ruchów i stowarzyszeń katolickich działających w parafii oraz parafianie, udała się przez przysiółki: Zwódka, Równie, do kaplicy w Dąbrówce Szczepanowskiej, odprawiając nabożeństwo Wielkopostne. Po dotarciu do kaplicy około godz. 18.30, uczestniczyliśmy w Eucharystii, której przewodniczył Ksiądz proboszcz Władysław Kiełb, Asystent Akcji Katolickiej. O bezpieczeństwo zadbała Jednostka OSP z naszej parafii. Plenerowa droga krzyżowa została zorganizowana po raz czwarty i na stałe wpisała się w program działania POAK. Dziękujemy wszystkim za udział i wspólną modlitwę.

Robert Rybak

.

Komentowanie jest wyłączone