W dniu 2018-05-06 13:34:04 użytkownik Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka <pro-life@pro-life.pl> napisał:

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 3 maja 2018 roku zmarł prezes Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka dr inż. Antoni Zięba.

Msza św. pogrzebowa odbędzie się 8 maja we wtorek o godz. 16 w kościele Matki Bożej Zwycięskiej w Borku Fałęckim w Krakowie. Liturgii przewodniczyć będzie i homilię wygłosi Metropolita Krakowski JE ks. abp Marek Jędraszewski.

W załączeniu przesyłamy nekrolog z uprzejmą prośbą o jego rozpowszechnienie oraz link z kondolencjami JE ks. abp. Marka Jędraszewskiego – Metropolity Krakowskiego oraz J. Em. ks. kard. Stanisława Dziwisza.

Z prośbą o modlitwę,

Wojciech Zięba – syn